4 czerwca 2024

Turniej z okazji Dnia Dziecka

W niedzielę 2 maja na orliku „Zielonka” odbyły się turniej piłki nożnej, który rozegrany zostały z okazji Dnia Dziecka. Organizatorem turnieju  został Okocimski Klub Sportowy, który ufundował również medale oraz puchary, które wręczyli przedstawiciele Klubu, wiceprezes ds. organizacyjnych Elżbieta Rysak oraz sekretarz Klubu Dariusz Drużkowski.

Do rozgrywek zgłosiły się taki zespoły jak: AP CANPACK Okocimski Brzesko, Elita Brzesko oraz UKS AP Champions Brzesko, UKS Jedynka, LKS Poręba Spytkowska oraz Olimpia Bucze. Zwycięzcą turnieju została drużyna Elity Brzesko, która w meczu finałowym pokonała AP CANPACK Okocimski Brzesko 2015 wynikiem 5:0.

Oprócz pucharów i medali Okocimski Brzesko ufundował nagrody indywidualne, w kategorii najlepszy strzelec, najlepszy zawodnik oraz najlepszy bramkarz. Pierwsza z nagród powędrowała w ręce zawodnika Elity Nikodem Rutkowskiego, który zanotował 14 bramek. Statuetkę najlepszego zawodnika otrzymał z kolei przedstawiciel naszej Akademii Kacper Turek, a mino najlepszego bramkarza turnieju odebrał również zawodnik AP CANPACK Okocimski Franciszek Wawryka z rocznika 2016.