Nasz sztab szkoleniowy

Sebastian Klimczyk (Koordynator ds. Sportowych, Druga drużyna – Junior Starszy)
Data urodzenia: 09.05.1995
Kariera piłkarska: AP Wieliczka, Górnik Wieliczka – grupy młodzieżowe, Sokół Chorągwica, Okocimski II Brzesko.
Kariera trenerska: Górnik Wieliczka, Cracovia Kraków, Beskid Andrychów, Dziecanovia Dziekanowice, Sokół Chorągwica, Okocimski Brzesko AP Wieliczka, Górnik Wieliczka – grupy młodzieżowe, Sokół Chorągwica
W Okocimskim od: 2022
Tomasz Rogóż (Juniorzy Młodsi 2006-2007 oraz Skrzat 2018)
Trener zespołów: Skrzat 2018, Akademia piłkarska,
Data urodzenia: 03.06.1978
Kariera piłkarska: Okocimski Brzesko, Jadowniczanka Jadowniki, Sokół Maszkienice, Strażak Mokrzyska
Kariera trenerska: Sokół Maszkienice, Strażak Mokrzyska, Okocimski Brzesko, Jadowniczanka Jadowniki
W Okocimskim od: 2012
Marek Małysa (Trampkarz 2008 oraz Trener Asystent w Młodzik 2010)
Data urodzenia: 26.08.1980
Kariera piłkarska: Okocimski Brzesko, Orzeł Dębno, Iskra Łęki, Sokoł Borzęcin, Sokół Maszkienice, Kłos Łysa Góra, Korona Niedzieliska
Kariera trenerska: Sokół Borzęcin, Sokół Maszkienice, Kłos Łysa Góra, Korona Niedzieliska, Okocimski Brzesko (drużyny naborowe oraz młodzieżowe), trener Kadry MZPN (rocznik 2008 oraz 2005)
W Okocimskim od: 1999
Jarosław Ulas (Trampkarz 2009)
Data urodzenia: 31.07.1987
Kariera piłkarska: Pagen Gnojnik, BKS Bochnia, Okocimski Brzesko, Jadowniczanka Jadowniki
Kariera trenerska: Okocimski Brzesko, Orzeł Dębno, Olimpia Wojnicz, Pagen Gnojnik, BKS Bochnia, Okocimski Brzesko, Jadowniczanka Jadowniki
W Okocimskim od: 2022
Mateusz Wawryka (Młodzik 2010)
Data urodzenia: 08.06.1987
Kariera piłkarska: Okocimski Brzesko
Kariera trenerska: Okocimski Brzesko, Sokół Borzęcin, Olimpia Bucze, Okocimski Brzesko, Sokół Maszkienice
W Okocimskim od:
Arkadiusz Śliwa (Młodzik 2011 oraz Skrzat 2016 gr. II)
Trener zespołów:
Warning: Attempt to read property "post_title" on null in /home/foreverkkj/www/okocimski.com/akademia/wp-content/themes/okocimski/content-staff.php on line 33
,
Data urodzenia: 19.08.1974
Kariera piłkarska: Okocimski Brzesko (juniorzy), Victoria Słomka, Pagen Gnojnik, AS Elita Brzesko, Iskra Łęki, Olimpia Kąty, Iskra-Strażak II Szczepanów
Kariera trenerska: Okocimski Brzesko, BKS Bochnia, Macierz Lipnica Murowana, Victoria Słomka, Pagen Gnojnik
W Okocimskim od: 2020
Arkadiusz Gemza – Młodzik 2012
Trener zespołów:
Warning: Attempt to read property "post_title" on null in /home/foreverkkj/www/okocimski.com/akademia/wp-content/themes/okocimski/content-staff.php on line 33
, Akademia piłkarska,
Data urodzenia: 14.02.1997
Kariera piłkarska: Pagen Gnojnik (grupy juniorskie)
Kariera trenerska: Okocimski Brzesko (juniorzy), BTS Brzesko (juniorzy), Pagen Gnojnik
W Okocimskim od: 2022
Paweł Duda (Orlik 2012 oraz Dziewczęta)
Trener zespołów: Dziewczęta (Trampkarki/Młodziczki),
Data urodzenia: 20.02.1989
Kariera piłkarska: Okocimski Brzesko
Kariera trenerska: Okocimski Brzesko, Jadowniczanka Jadowniki, Olimpia Bucze
W Okocimskim od: 2020
Arkadiusz Goryczka (Orlik 2012 – Trener Asystent)
Data urodzenia: 29.01.1999
Kariera piłkarska: Okocimski Brzesko
Kariera trenerska: Szreniawa Nowy Wiśnicz, Okocimski Brzesko
W Okocimskim od: 2022
Konrad Kołodziej (Orlik 2013 i Żak 2015)
Trener zespołów: Żak 2015 gr. I, Orlik 2013 gr. I,
Data urodzenia: 11.06.1994
Kariera piłkarska: Okocimski Brzesko
Kariera trenerska: Okocimski Brzesko, LKS Poręba Spytkowska
W Okocimskim od: 2016
Rafał Hebda (Juniorzy młodsi)
Data urodzenia: 18.06.1988
Kariera piłkarska: Orlik Dębno, Pagen Gnojnik, Okocimski Brzesko
Kariera trenerska: LKS Poręba Spytkowska
W Okocimskim od: 2022
Jan Kargul (Orlik 2013 gr. II)
Trener zespołów: Orlik 2013 gr. II,
Data urodzenia: 03.09.1980
Kariera piłkarska: Pogoń Biadoliny Radłowskie, Victoria Bielcza, Start 77 Biadoliny Szlacheckie, Dunajec Zakliczyn (juniorzy), Sokół Maszkienice, Sokół II Maszkienice/Iskra Łęki, Grom Sufczyn, Okocimski Brzesko
Kariera trenerska: Błękitni Sterkowiec, Sokół Maszkienice, Pogoń Biadoliny Radłowskie, Victoria Bielcza, Start 77 Biadoliny Szlacheckie, Grom Sufczyn
W Okocimskim od: 2021
Sergiusz Kostecki (Żak 2014)
Trener zespołów: Żak 2014,
Data urodzenia: 17.01.1987
Kariera piłkarska: Okocimski Brzesko
Kariera trenerska: Okocimski Brzesko, Unia Tarnów, Sokół Borzęcin, Okocimski Brzesko
W Okocimskim od: 2017
Jakub Baran (Żak 2014 – Trener Asystent)
Data urodzenia: 20.03.1995
Kariera piłkarska: Okocimski Brzesko (drużyny młodzieżowe)
Kariera trenerska: Okocimski Brzesko, Rylovia Rylowa, Okocimski Brzesko, GKS Drwinia
W Okocimskim od: 2022
Michał Kulig (Żak 2015 gr. II)
Data urodzenia: 13.01.1989
Kariera piłkarska: Jadowniczanka Jadowniki (juniorzy), Jastrząb Łoniowa(dzieci), Gryf Chronów (dzieci), Okocimski Brzesko
Kariera trenerska: Okocimski Brzesko, Jadowniczanka Jadowniki
W Okocimskim od: 2017
Natalia Serafin (Skrzat 2016 gr. I oraz Skrzat 2017)
Trener zespołów: Skrzat 2017, Skrzat 2016 gr. I,
Data urodzenia: 07.12.1991
Kariera piłkarska: Szreniawa Nowy Wiśnicz (drużyna kobiet), Szkółka Piłkarska Fair Play, Szkółka Piłkarska Naprzód Sobolów
Kariera trenerska: LKS Naprzód Sobolów, Wanda Kraków
W Okocimskim od: 2020
Kamil Konstanty (Trener Asystent w Skrzat 2016 gr. II oraz Skrzat 2017)
Data urodzenia: 11.07.1999
Kariera piłkarska: Orzeł Lewniowa, Okocimski Brzesko
Kariera trenerska: Dunajec Zakliczyn, Orzeł Lewniowa
W Okocimskim od: 2021
Jarosław Palej (Trener Bramkarzy)
Data urodzenia: 01.11.1976
Kariera piłkarska: Sokół Borzęcin, Bruk-Bet Termalika Nieciecza (bramkarze Akademii), Okocimski Brzesko
Kariera trenerska: Victoria Bielcza, Pogoń Biadoliny Radłowskie, Jadowniczanka Jadowniki, Unia Tarnów, Okocimski Brzesko, Tuchovia Tuchów, Sokół Maszkienice, Skogbygda IF (Norwegia), Iskra Łęki.
W Okocimskim od: 2022