3 lutego 2024

Okocimski lepszy od Wisłoki Dębica

W piątkowy wieczór w Dębicy drużyna młodzików rocznika 2011 rozegrała kolejny mecz sparingowy w okresie przygotowawczym. Zespół Trenera Arkadiusza Śliwy zmierzył się z rówieśnikami Wisłoki Dębica. Spotkanie to zakończyło się wysokim zwycięstwem zawodników z Brzeska, którzy  wygrali 7:1.

Arkadiusz Śliwa (trener AP CANPACK Okocimski): -„Jestem bardzo zadowolony z postawy drużyny w dzisiejszym meczu. Pomijając wynik cieszy dobra gra, duże zaangażowanie i dobra skuteczność. Dzisiaj w naszej drużynie zadebiutował Jakub Drużkowski z rocznika 2013, który pokazał się z bardzo dobrej strony. Niestety naszą drużynę opuszczają nasz kapitan Seweryn Sowa i Mikołaj Klecki którzy przenoszą się do Puszczy Niepołomice. Życzymy im powodzenia i samych sukcesów w nowych barwach . Będzie nam ich na pewno brakować.”

AP CANPACK Okocimski Brzesko – Wisłoka Dębica 7:1
Bramki: Mikołaj Kawa x2, Alex Szerliński x2, Arkadiusz Latocha, Hubert Górka, Bartłomiej Pabian.

Okocimski KS: Nikodem Bartnicki, Kacper Guzik, Krzysztof Drużkowski, Mikołaj Klecki, Dawid Jurkiewicz, Bartłomiej Pabian, Hubert Górka, Mikołaj Kawa, Alex Szarliński, Aleks Florek, Jakub Drużkowski, Hubert Śliwa.