3 września 2023

Juniorzy młodsi: Okazałe zwycięstwo na inaugurację /foto/

W minioną sobotę juniorzy młodsi zainaugurowali rozgrywki ligowe w tarnowskiej I lidze. Podopieczni trenera Rafała Hebdy w pierwszym spotkaniu mierzyli się z rówieśnikami z Nowego Wiśnicza, których pokonali wynikiem 8:1.  Bramkami w tym spotkaniu podzielili się: Nikodem Mgłosiek, Tomasz Mleczko, Kamil Orzeł, Artur Wąsik, Błażej Zaleński oraz Nikodem Maciejasz. Honorowego gola dla przyjezdnych zanotował w 64 minucie Miłosz Osika.

Po pierwszej połowie nic nie zapowiadało, że spotkanie zakończy się tak wysoką wygraną gospodarzy, którzy po 45 minutach prowadzili raptem 1:0. Turniej strzelecki zawodnicy Okocimskiego urządzili sobie po przerwie aplikując rywalom aż siedem goli. Wynik ten musiał wpłynąć na tabelę ligową, w której obecnie zespół plasuje się na pierwszym miejscu.

Juniorzy młodsi (Tarnowska I Liga)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Szreniawa Nowy Wiśnicz 8:1
Bramki: Kamil Orzeł x2, Nikodem Maciejasz x2, Tomasz Mleczko, Artur Wąsik, Nikodem Mgłosiek, Kamil Orzeł, Błażej Zaleński – Miłosz Osika.

Okocimski KS: Nikolas Zydroń – Bartosz Gałek, Oliwier Gicala, Nikodem Mgłosiek, Tomasz Mleczko, Franciszek Oleszczuk, Kamil Orzeł, Karol Pajor, Patryk Rabiasz, Artur Wąsik, Błażej Zaleński, Filip Biernat, Sergiusz Bryg, Nikodem Gałat, Konrad Hasaniak, Nikodem Maciejasz, Sebastian Orzeł, Filip Strzelec.