3 września 2023

Debiut Kacpra Sowy w drużynie seniorów

W sobotnim meczu przeciwko Zaleśance Zalesie swój debiut w pierwszej drużynie Okocimskiego zanotował Kacper Sowa. 15-latek na płycie boiska pojawił się w 55 minucie meczu zastępując Mateusza Cięciwę.

Wychowanek naszej Akademii wykazał się bardzo dobrą grą w środku pola przyczyniając się do stworzenia kilku klarownych sytuacji dla swoich kolegów. Ponadto niewiele brakowało by sam Kacper zapisał się na liście strzelców, jednak piłka po jego uderzeniu zatrzymała się na poprzeczce bramki.

– „Było dziś widać, że obie drużyny mocno ze sobą rywalizowały. Przeciwnik zostawiał nam bardzo mało miejsca do gry. Grali twardo na co odpowiedzieliśmy również twardą grą. Miałem dziś swoją sytuację, po której piłka trafiła w poprzeczkę. W tym meczu bardzo pomogli mi koledzy z drużyny, którzy wspierali mnie i dopingowali. Osobiście jestem bardzo zadowolony z tego meczu. Miałem swoje okazję, a niewiele także brakowało, a zanotowałbym asystę przy sytuacji Jakuba Ogara. Cieszę się, że dostałem okazję gry w pierwszej drużynie.” – podsumowuje swój występuj Kacper Sowa.