25 kwietnia 2023

Juniorzy młodsi: Rywalizacja z SMS Oświęcim /FOTO/

W miniony weekend podopieczni trenera Tomasza Rogóża rozegrali ligowe spotkanie z MKS SMS 2 Oświęcim, które rozegrane zostało na boisku treningowym przy ul. Mickiewicza w Brzesku. Mecz po regulaminowym czasie gry zakończył się wygraną przyjezdnych, którzy zwyciężyli 2:1. Bramki na wagę trzech punktów zdobyli: Bartosz Bułka oraz Radosław Oczkowski. Jedynego gola dla miejscowych zanotował Kacper Sowa.

Już po trzech minutach gry zespół Okocimskiego cieszył się z prowadzenia w niedzielnym spotkaniu, którego autorem został wspomniany Kacper Sowa. Niestety 14 minut później do wyrównania doprowadzili gości, którzy w pierwszej połowie częściej gościli na połowie Okocimskiego. Szalę zwycięstwa na własną korzyść przechyliła ekipa z Oświęcimia, a dokładnie  Radosław Oczkowski, który w 89 minucie pokonał golkipera „biało-zielonych”.

Po 5. kolejkach AP CANPACK Okocimski Brzesko plasuje się na 8 miejscu w tabeli mając na swoim koncie 7 punków. W kolejnym meczu zespół zmierzy się z liderem rozgrywek Sandecją Nowy Sącz.