18 kwietnia 2023

Juniorzy młodsi: Zwycięstwo w Rabce Zdrój

W swoim czwartym meczu w rundzie wiosennej zespół trenera Tomasza Rogóża zainkasował komplet punktów, pokonując w meczu wyjazdowym DIDI Gol Rabka Zdrój wynikiem 2:1. Strzelcami bramek w tym spotkaniu zostali: Dawid Pazdur oraz dwukrotnie Arkadiusz Zuzia.

Pierwszą bramkę w meczu zdobył zawodnik gospodarzy, który wpisał się na listę strzelców 34 minucie meczu. Zawodnicy z Brzeska straty odrabiali w drugiej połowie meczu, a dokładnie Arkadiusz Zuzia, który dwukrotnie pokonał bramkarza miejscowych przechylając szale zwycięstwa na swoją korzyść.

Obecnie zespół z Brzeska plasuje się na 7 miejscu w tabeli mając na swoim koncie 7 punktów. W następnym spotkaniu zespół rywalizować będzie z MKS SMS II Oświęcim.