17 kwietnia 2023

Trampkarze: Wygrana z Podhalem /foto/

Trzy punkty zainkasowali trampkarze trenera Marka Małysy wygrywając na własnym terenie z Podhale Nowy Targ wynikiem 3:2. Strzelcami bramek dla gospodarzy zostali: Filip Strzelec, Franciszek Oleszczuk, Dawid Okas, z koli autorami goli dla przyjezdnych byli: Oskar Topór oraz Jakub Waksmudzki.

Sobotnie spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy już w 3 minucie meczu zdobyli pierwszą bramkę. Z prowadzenia jednak nie cieszyli się zbyt długo, gdyż dwie minuty później Franciszek Oleszczuk doprowadził do remisu. Podopieczni trenera Marka Małysy w 23 minucie odwrócili losy spotkani wychodząc na prowadzenie po golu Filipa Strzelca.

Mimo negatywnego wyniku przyjezdni nie odpuszczali doprowadzając do wyrównania w 40 minucie meczu. Wówczas na listę strzelców wpisał się Jakub Waksmudzki. W drugiej połowie bramkę na wagę trzech punktów zanotował Dawid Okas, który okazał się być ostatnim strzelcem tego meczu.

Po trzech spotkaniach zespół z Brzeska plasuje się na 5 miejscu mając na koncie 3 „oczka”. W następnym meczu o punktu powalczą z Akademia Goal Nawojowa.

Trampkarze (Małopolska II Liga)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Podhale Nowy Targ 3:2
Bramki: Filip Strzelec, Franciszek Oleszczuk, Dawid Okas – Oskar Topór, Jakub Waksmudzki.

Okocimski KS: Szymon Wolsza – Artur Wąsik, Bartosz Gałek, Hubert Sułek, Filip Strzelec, Sebastian Pałka,Szymon Sądel, Oliwier Gucala, Franciszek Oleszczuk, Nikodem Sambor, Dawid Okas, Colin Kubala, Franciszek Gadzina, Kamil Maciaś, Kevin Kubala, Nikodem Maciejasz, Nikolas Zydroń, Szymon Małek.