21 października 2018

Zwycięstwo na wagę awansu

Trampkarze AP CANPACK Okocimski Brzesko w sobotnie popołudnie odnieśli swoje dziewiąte zwycięstwo w rundzie pokonując tym razem rówieśników Orła Myślenice 2:0. Autorem bramek był Kacper Ciuruś, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Obecnie zespół trenera Radosława Jacka zajmuje drugie miejsce w tabeli mając na koncie 28 punktów. Pozycja ta zapewnia zespołowi awans do I ligi Małopolskiej, w której drużyna wystąpi w kolejnym sezonie.

Do końca rundy zostały jeszcze dwie kolejki. W spotkaniach tych zespół rywalizować będzie z Dunajcem Nowy Sącz oraz Hutnikiem Kraków. Pierwszy z nich będzie niezwykle ciekawy ponieważ zmierzą się ze sobą drużyny z pierwszego oraz drugiego miejsca.

Trampkarze (Małopolska Liga Trampkarzy)
AP CANAPCK Okocimski Brzesko – Orzeł Myślenice 2:0
Bramki: Kacper Ciuruś x2.

Okocimski KS: Konrad Augustyn – Krystian Bieliak, Radosław Curyło, Kamil Hebda, Adrian Smaluch, Michał Śiudut, Michał Wójcik, Jan Lewandowski, Oliwier Okas, Kacper Ciuruś, Kacper Rojkowicz oraz Jakub Lipka, Jakub Łoboda, Kacper Klimek, Marcin Zagórski, Szymon Mida, Hubert Sowa, Jakub Gruga.

Radosław Jacek (trener CANPACK Okocimski Brzesko): -„Cieszę się z odniesionego zwycięstwa. Uważam, że kontrolowaliśmy całe spotkanie nie pozwalając przeciwnikowi na dojście do sytuacji bramkowych. Jestem bardzo zadowolony, że mój zespół nie kalkuluje na boisku grając mocno ofensywie, dokładając do tego bardzo agresywny odbiór piłki po jej stracie. Razem z drużyną cieszymy się również na nadchodzący tydzień, który zakończymy wyjazdowym spotkaniem z liderem. Z podniesiona głową pojedziemy pokazać tam swój styl i sprawdzić swoje możliwości.”