20 października 2018

Młodziki III mistrzami rundy jesiennej

W piątek swój ostatni mecz w rundzie rozegrała trzecia drużyna młodzików, która do końca walczyła o miano drużyny niepokonanej jak i o lidera III ligi brzeskiej. Plan ten udało zrealizować się w 100 procentach ponieważ, podopieczni trenera Jakuba Barana w meczu 7 kolejki pewnie pokonali Sokoła Borzęcin aż 5:0. Dobrą skutecznością w tym meczu popisał się Igor Blecharski, który zdobył trzy bramki. Po jednym golu dołożyli natomiast Jonasz Jakubas oraz Sebastian Wielgosz.

Młodzi zawodnicy zakończyli jesienne zmagania na pierwszym miejscu w tabeli mając na swoim koncie 19 punktów (6 zwycięstw, 1 remis oraz 0 poraek). Ponadto drużyna może pochwalić się najlepszym bilnasem bramkowym, który wynosi 37:1, co bez wątpienia jest nie lada wyczynem.

Młodziki (III Liga Brzesko)
Sokół Borzęcin – AP CANPACK Okocimski Brzesko 0:5
Bramki: Igor Blecharski x3, Jonasz Jakubas, Sebastian Wielgosz.

Okocimski KS: Jakub Okas – Patryk Lasota, Szymon Kliś, Szymon Ciężak, Oliwier Gicala, Łukasz Ryglowski, Dominik Szczygiełek, Jonasz Jakubas, Patryk Kania oraz Karol Dzień, Kacper Sowa, Jakub Szczeciński, Krystian Król, Igor Blecharski, Oliwier Skórka, Sebastian Wielgosz.

Jakub Baran (trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„Do tego spotkania podchodziliśmy tak samo jak do każdego poprzedniego meczu. Choć jak wiadomo był to mecz, w którym oba zespoły włączyły o 1 miejsce na koniec rundy jesiennej. Początek meczu zdominowany przez zawodników AP CANPACK Okocimski i już w pierwszych 10 min padły 3 bramki dla przyjezdnych ( Igor Blecharski x3), który finalizował składne akcje całego zespołu. Jeszcze przed przerwą pięknym uderzeniem z dystansu popisał się Jonasz Jakubas umieszczając piłkę w samym „okienku” bramki. W drugiej odsłonie meczu przeważała walka w środku pola, a wynik końcowy ustalił Sebastian Wielgosz strzałem z głowy po doskonałym dośrodkowaniu Kacpra Sowy.”