21 października 2018

Występ Orlików w Małopolskiej Lidze Młodych Talentów

W niedzielę 21.10.2018, drużyna Orlików z rocznika 2008 prowadzona przez Łukasza Kuliga, wzięła udział w rozgrywkach Małopolskiej Ligi Młodych Talentów. Spotkania rozgrywane były na obiektach Hutnika Kraków, gdzie spotkały się najlepsze zespoły z województwa Małopolskiego, z którymi nasza drużyna miała okazję stanąć do rywalizacji.

Kadra Orlików:
Szymon Wolsza, Igor Bugajski, Wojciech Smoleń, Patryk Kozub, Maciej Pasula, Franciszek Mrzygłód, Franciszek Gadzina, Oskar Górka, Krzysztof Sady, Nikodem Sambor, Adam Sitko, Karol Wójtowicz, Oliwier Gicala.

Łukasz Kulig (trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„Bardzo się cieszę, że mogliśmy wziąć udział w takim turnieju, który był świetnie zorganizowany. Mecze z najlepszymi, to świetna lekcja dla moich podopiecznych i mam nadzieję, że to zaprocentuję w przyszłości. Co do wyników to widać, że chłopcom brakuje ogrania w takich rozgrywkach, większość meczów przegraliśmy jedną bramką, w których to dominowaliśmy, ale zabrakło skuteczności. Na pewno nie był to ostatni taki turniej dla mojej drużyny i robię wszystko, aby dobrze przygotować chłopców do gry w młodzikach.”

Wyniki spotkań AP CANPACk Okocimski Brzesko:
AP CANPACk Okocimski Brzesko – MKS Trzebinia 2:1
Bramki: Oliwier Gicala x2.
AP CANPACk Okocimski Brzesko – Słowik Olkusz 2:0
Bramki: Nikodem Sambor, Franciszek Gadzina.
AP CANPACk Okocimski Brzesko – Pogoń Kraków 0:1
AP CANPACk Okocimski Brzesko – Jadwiga Kraków 0:1
AP CANPACk Okocimski Brzesko – AP Ochojno 0:1
AP CANPACk Okocimski Brzesko – Pcimianka Pcim 0:1
AP CANPACk Okocimski Brzesko – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:3
AP CANPACk Okocimski Brzesko – Cracovia Kraków 0:3