20 sierpnia 2018

Druga porażka juniorów młodszych

W swoim drugim meczu w nowym sezonie juniorzy młodsi ulegli rówieśnikom z Unii Tarnów 0:1. Jedynego gola na wagę trzech punktów zdobył w pierwszej połowie Mateusz Chwistek. Obecnie zespół trenera Kamila Króla zajmuje 7 miejsce w ligowe tabeli.

Juniorzy młodsi (Małopolska Liga Juniorów Młodszych)
Unia Tarnów – AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:0
Bramka: Mateusz Chwistek 25.

Okocimski KS: Bartłomiej Martyka, Igor Świerczek, Jakub Olchawa, Dawid Kurek, Kacper Wróblewski, Oliwier Polek, Bartłomiej Sławek, Jakub Żurawski, Damian Boroń, Kamil Szkaradek, Mateusz Cięciwa oraz Kasper Pudło, Natan Toroń, Bartosz Guzek, Jakub Cisoń, Karol Płacheta, Dominik Grochot.

Kamil Król (trener AP CANPACK Okocimski): -„W pierwszej połowie zespół gospodarzy zagrał wysokim presingiem przez co mieliśmy problem z przedostaniem się pod bramkę rywala. Gola straciliśmy z rzutu wolnego. Na druga połowę wyszła inna drużyna, która chciała wygrać ten mecz. Stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji, ale niestety nasza skuteczność tego dnia szwankowała i nie pozwoliła cieszyć się choćby z remisu.  Widać, że z meczu na mecz zespół rozumie się co raz lepiej, widać również dużą poprawę w grze samych zawodników.”