16 sierpnia 2018

Porażka trampkarzy

Od porażki rozpoczęli również sezon trampkarze trenera Radosława Jacka, którzy w swoim pierwszym meczu w lidze Małopolskiej ulegli niespodziewanie MKS Trzebinia 2:1. Bramki w tym meczu zdobywali Kacper Rojkowicz dla „biało-zielonych” oraz Kamil Wójcik i Konrad Kalinowski dla zespołu z Trzebini. Porażka boli tym bardziej, gdyż to zespół AP CANPACK Okocimski prowadził grę oraz dłużej utrzymywał się przy piłce, niestety przeprowadzona akcja w ostatniej minucie meczu przez zespół gości zakończyła się zdobyciem bramki i wywalczeniem pierwszych trzech punktów w sezonie.

Trampkarze (Małopolska liga trampkarzy)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – MKS Trzebinia 1:2
Bramki: Kacper Rojkowicz 61 – Kamil Wójcik 17, Konrad Kalinowski 70.

Okocimski KS: Konrad Augustyn – Krystian Bielak, Jakub Łoboda, Kamil Hebda, Adrian Smaluch, Jan Lewandowski, Marcin Zagórski, Oliwier Okas, Kacper Ciuruś, Raul Kotarba, Kacper Rojkowicz oraz Jakub Lipka, Jakub Ciuruś, Michał Siudut, Szymon Mida, Michał Wójcik, Wiktor Włodek, Radosław Curyło.

Radosław Jacek (trener AP CANPACK Okocimski): -„Walczyliśmy o trzy punkty i chcieliśmy dziś wygrać. Niestety sztuka ta się nam nie udała. Może i piłkarsko byliśmy lepsi, prowadziliśmy grę oraz cały czas byliśmy na połowie przeciwnika. Przy tej grze kiedy jesteśmy otwarci musimy grać odpowiedzialnie w obronie. Stworzyliśmy dwie sytuację przeciwnikowi, po których padły bramki i tak też skończył się mecz.
W drugiej połowie mieliśmy więcej konkretnych sytuacji. Choć obie połowy wyglądały podobnie to nie udało się zdobyć kolejnych trafień. Szkoda mi chłopaków bo walczyli, chcieli grać w piłkę, ale niestety dwa nasze błędy kosztowały nas utratę dwóch bramek.

Porażki na pewno bym nie tłumaczyłbym tym że doszło do nas kilku nowych zawodników. Wydaje mi się, że w kilku fragmentach spotkania prezentowaliśmy się dobrze, ale zabrakło tak zwanej kropki nad „i”. Powiedziałem zawodnikom w szatni, że tworzymy sobie sytuację ale brakuje uderzenia na bramkę oraz dośrodkowanie w pole karne”.