27 maja 2018

Młodziki remisują z Wisłą Kraków

Kolejny punkt dopisuje pierwsza drużyna młodzików, która w meczu wyjazdowym zremisowała z Wisłą Kraków 1:1. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze spotkania, a autorem bramki został Adrian Sikora. Podopieczni trenera Marka Małysy do remisu doprowadzili dopiero w drugiej połowie, a strzelcem bramki został Szymon Mida. Zespół AP CANPACK Okocimski mógł przechylić szale zwycięstwa na własną korzyść, jednak w decydujących momentach zabrakło skuteczności.

Młodziki (Małopolska 1 Liga Młodzików)
Wisła Kraków – AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:1
Bramki: Adrian Sikora – Szymon Mida.

Okocimski KS: Jakub Lipka, Jakub Ciuruś, Dawid Barnaś, Igor Uryga, Michał Siudut, Kacper Rojkowicz, Szymon Mida, Marcel Kubala, Patryk Jawień, Kamil Marecik, Kacper Majda, Wiktor Włodek, Dawid Poliszak, Piotr Pitaś, Mikołaj Jędrzejczyk, Konrad Augustyn.

Marek Małysa (trener AP CANPACK Okocimski): -„Jestem bardzo zadowolony po spotkaniu z Wisłą Kraków, chociaż pierwsza połowa nie wyglądała najlepiej. Trochę bojaźliwie podeszliśmy do tego spotkania, jednak w drugiej odsłonie wyglądało to już całkiem nieźle. Była walka, zaangażowanie i co najważniejsze udało się nam odrobić bramkę, która z przebiegu drugiej połowy się nam należała. Później mogliśmy jeszcze dołożyć kolejne dwa trafienia, jednak szwankowała skuteczność.
Pierwsza połowa była pod dyktando Wisły, próbowała dużo grać widać było również że nastawili się na spotkanie z mistrzem i za wszelką cenę chcieli go wygrać. Straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry, jednak udało się ją odrobić w drugiej połowie. Z przebiegu całego meczu uważam że remis jest wynikiem sprawiedliwym. Mam nadzieję również, że ostatnie dwa mecze zakończą się bez porażki.”

Fotorelację z tego spotkania znajduje się pod tym linkiem. Jej autorem jest Sylwester Siudut.