24 maja 2018

Porażka drugiej drużyny młodzików

Porażką zakończyło się spotkanie drugiej drużyny młodzików, która w ramach 10. kolejki I ligi tarnowskiej uległa zespołowi Dąbrovii Dąbrowa Tarnowska 2:3. Mimo porażki to podopieczni trenera Marka Małysy mogli cieszyć się z pierwszego gola w meczu, którego zdobył Jakub Okas. Na listę strzelców wpisał się również Kacper Sowa, który zanotowała drugiego gola dla AP CNAPCK Okocimski. Niestety oprócz bramek Szymona Zbierzkowskiego i Sebastiana Hajdasa gola na wagę trzech punktów zdobył Patryk Kaczówka.

Po 10. kolejkach zespół AP CANPACK Okocimski zajmuje trzecie miejsce w tabeli mając w swym dorobku 18 punktów (6 zwycięstw, 0 remisów, 4 porażki).

Młodziki (I liga Młodzików)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska – AP CANPACK Okocimski Brzesko 3:2
Bramki: Szymon Zbierzkowski, Sebastian Hajdas, Patryk Kaczówka – Jakub Okas, Kacper Sowa.

Okocimski KS: Kacper Sowa, Jakub Okas, Jakub Lipka, Krystian Król, Mateusz Dziadowiec, Sebastian Wielgosz, Brunon Turlej, Jakub Gicala, Artur Borowiec oraz Kacper Pabijan, Mateusz Mendelowski, Kacper Janusz, Kamil Płoński.

Marek Małysa (trener AP CANPCK Okocimski): „Mimo porażki uważam, że nie byliśmy zespołem gorszym. Graliśmy zawodnikami z rocznika 2006 oraz 2007 na dużo roślejszych chłopaków. Udało się otworzyć wynik na 1:0. Nasza gra fajnie się układała, była walka oraz zaangażowanie z naszej strony.

Niestety w drugiej połowie trochę przyspaliśmy czego efektem była stracona bramka z rzutu wolnego. Chwile później straciliśmy kolejnego gola przez co musieliśmy gonić wynik. Chłopcy walczyli jednak do końca czego efektem była bramka na 3:2, mogliśmy również uratować jeden punkt lecz nie udało się wykorzystać dogodnych sytuacji jakie sobie stworzyliśmy w końcówce spotkania.”