27 maja 2018

Porażka trampkarzy

Porażką zakończyło się spotkanie trampkarzy, którzy na własnym terenie ulegli Górnikowi Wieliczka 1:4. Jedyną bramkę dla podopiecznych trenera Radosława Jacka zdobył Damian Boroń, który swoim golem doprowadził do wyrównania wyniku. Młodzi „Piwosze” mimo wysokiej przegranej mogli pokusić się o znacznie lepszy wynik, jednak niewykorzystane sytuacje z początku drugiej połowy sprawiły, że to goście cieszyli się z wygranej.

Trampkarze AP CANPACK Okocimski obecnie znajdują się na 4 miejscu w tabeli, mając na swoim koncie 17 punktów.

Trampkarze (Małopolska 2 Liga Trampkarzy)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Górnik Wieliczka 1:4
Bramka dla Okocimski: Damian Boroń.

Okocimski KS: Bartłomiej Martyka, Krystian Bielak, Bartosz Guzek, Hubert Smulski, Adrian Smaluch, Kamil Hebda, Jakub Żurawski, Damian Boroń, Michał Wójcik, Kacper Ciuruś, Mateusz Cięciwa oraz Franciszek Garbień, Jakub Gnyla, Jakub Gryga, Hubert Sowa, Kacper Klimek, Jakub Łoboda.

Radosław Jacek (trener AP CANPACK Okocimski): -„Górnik był dziś zdecydowanie lepszym zespołem o czym może świadczyć wynik. Mieliśmy swój plan na to spotkanie, który realizowaliśmy do straty drugiej bramki. Specjalnie oddaliśmy piłkę drużynie z Wieliczki wyczekując ich na swojej połowie, następnie chcieliśmy ich odpowiednio skontrować bo mamy do tego odpowiednich zawodników. Dzisiaj w nasze poczynania wkradła się niedokładność, której było bardzo dużo, pojawiły się również błędy techniczne jak i błędy w zagraniu.

Górnik wygrał dziś zasłużenie, jednak nie mamy prawa tracić trzech bramek ze stałych fragmentów gry bo to rzutuje na wynik. Dopóki nie zmieniliśmy gry na dwóch napastników zespół gości nie zagrażał naszej bramce po za pojedynczymi strzałami z dystansu.

Nasza sytuacja trochę się skomplikowała, jednak my nie składamy borni i będziemy walczyć do samego końca o utrzymanie w tej lidze. Jednak sami sobie taką sytuację zgotowaliśmy bo mecze, które remisowaliśmy były remisami z własnej winy i z naszej gry, która była poparta słabszą skutecznością.”