24 maja 2018

Zwycięstwo juniorów starszych

Juniorzy starsi odnieśli bardzo ważne zwycięstwo pokonując rówieśników z Skrzyszowa 3:0. Autorami bramek w spotkaniu zostali Mateusz Węgrzyn, Kacper Kmiecik oraz Dawid Lizak. Dzięki zdobyczy trzech punktów zespół trenera Tomasza Rogóża zdołał utrzymać pozycje lidera mając w swym dorobku 57 punktów. 

Taką samą ilość punktów ma również drużyna z Dąbrowy Tarnowskiej, jednak rozegrała ona o jedno spotkanie więcej niż młodzi „Piwosze”.

Juniorzy starsi (I liga tarnowska)
LUKS Skrzyszów – AP CANPACK Okocimski Brzesko 0:3 (0:1)
Bramki: Mateusz Węgrzyn, Kacper Kmiecik, Dawid Lizak.

Okocimski KS: Nikodem Śnieg – Dariusz Salamon, Jakub Mendel,  Bartosz Kotra, Mateusz Węgrzyn – Piotr Sobaś, Łukasz Kołodziej, Arkadiusz Goryczka, Radosław Pietrzyk – Kacper Kmiecik, Mateusz Poradowski oraz Dawid Lizak, Krzysztof Kornaś, Sebastian Musiał, Igor Świerczek.

Tomasz Rogóż (trener AP CANPACK Okocimski): -„Kolejny mecz, w którym przeciwnik się broni niemal całym zespołem i liczy na szybki atak lub stałe fragmenty gry. Zagraliśmy bardzo poprawnie w obronie nie pozwalając na wyprowadzanie kontrataków przez gospodarzy. W pierwszej połowie było za dużo niedokładności w rozegraniu piłki. W drugiej połowie już w tym elemencie było lepiej co przełożyło się na sytuacje bramkowe, ale z kolei zawodziła skuteczność bo wynik powinien być dużo wyższy. Cieszymy się z  kolejnych 3 punktów, ale już koncertujemy się na następnym meczu z Wolanią.”