11 czerwca 2024

Trampkarz: Spotkanie na szczycie

W miniony weekend zawodnicy trenera Mateusza Wawryki rozegrali spotkanie na szczycie Małopolskiej II ligi trampkarzy. Stawką meczu była pozycja lidera, o którą walczy m.in Akademia Sandecja II Nowy Sącz oraz AP CANPACK Okocimski Brzesko. Spotkanie, które rozegrane został w Nowym Sączu zakończyło się zwycięstwem Sandecji, która pokonała Okocimski wynikiem 6:1. Bramki dla gospodarzy zanotowali: Igor Gramsz (dwie), Witold Wałęga (dwie), Filip Wajda oraz Dominik Durlak. Honorowego gola dla „biało-zielonych” zdobył z kolei Kamil Maciaś.

Zespół z Brzeska obecnie plasuje się na trzecim miejscu w tabeli, mając na swoim koncie 24 punkty. Do końca rozgrywek pozostało już tylko dwie kolejki, w których zespół zmierzy się z Dunajcem Zakliczyn oraz Orawa Jabłonka. Po 12. kolejkach liderem rozgrywek jest zespół z Nowego Sącza, który w swoim dorobku ma 27 „oczek”.

Trampkarz 2010 (Małopolska II Liga)
Akademia Sandecja II Nowy Sącz – AP CANPACK Okocimski Brzesko 6:1
Bramki: Igor Gramsz x2, Witold Wałęga x2, Filip Wajda, Dominik Durlak – Kamil Maciaś.

Okocimski KS: Bartosz Pasek – Szymon Wawryka, Franciszek Gadzina, Franciszek Mrzygłód, Adrian Łabno, Kamil Maciaś, Dawid Maciaś, Jakub Dudzik, Aleksander Małysa, Adam Czchowski, Beniamin Pabian, Colin Kubala, Bartłomiej Francuz, Franciszek Jagielski, Wiktor Łazarz, Damian Mądziel.