15 kwietnia 2024

Zwycięska passa juniorów młodszych

Zwycięska passa juniorów młodszych trwa w najlepsze. Podopieczni trenera Rafała Hebdy w sobotę odnieśli swoje czwarte zwycięstwo w rundzie wiosennej, pokonując tym razem Metal Tarnów wynikiem 4:0. Strzelcami bramek w tym spotkaniu zostali Tomasz Mleczko, franciszek Oleszczuk, Kamil Orzeł oraz Nikodem Mgłosiek.

Młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej pewnie kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Po 4. kolejkach mają na swoim koncie 12 punktów co przekłada się na pozycję lidera. Bardzo dobrze wygląda bilans bramkowy zespołu, który wynosi 23:2 i również jest najlepszym wynikiem w lidze. W następnej kolejce „biało-zieloni” zmierzą się w meczu wyjazdowym z Piastem Czchów, który obecnie zajmuje siódme miejsce w lidze.

Junior młodszy (Tarnowska I Liga)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Metal Tarnów 4:0
Bramki: 32′ Kamil Orzeł, 41′ Franciszek Oleszczuk, 73′ Nikodem Mgłosiek, 76, Tomasz Mleczko.

Okocimski KS: Filip Morys – Bartłomiej Bienias, Filip Biernat, Nikodem Gałat, Bartosz Gałek, Oliwier Gicala, Tomasz Mleczko, Franciszek Oleszczyk, Kamil Orzeł, Karol Pajor, Błażej Zaleński oraz Szymon Mocię, Sergiusz Bryg, Franciszek Gadzina, Nikodem Maciejasz, Nikodem Mglosiek, Adrian Piekarz, Patryk Rabiasz, Filip Strzelec, Nikolas Zydroń.

Trener: Rafał Hebda.