8 kwietnia 2024

Junior młodszy: Derby regionu dla Okocimskiego

W pojedynku derbowym zespół Okocimskiego Brzesko okazał się być lepszy od rówieśników z BKS Bochnia wygrywając 4:2. Losy spotkania rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie, gdzie zawodnicy trenera Rafała Hebdy zanotowali trzy trafienia, których autorami zostali: Nikodem Mgłosiek, Tomasz Mleczko oraz Brunon Turlej.  Czwartą bramkę dla Okocimskiego zanotował w 63 minucie Karol Pajor.

Rywale odpowiedzieli dwoma trafieniami, które zdobyli Dawid Goryczka oraz Karol Łach, który ustalił wynik meczu w 89 minucie meczu.

Podopieczni trenera Rafała Hebdy po trzech kolejkach plasują się pozycji lidera, mając na swoim koncie komplet zwycięstw. Bardzo dobrze wygląda również bilans bramowy, który obecnie zatrzymała się na wyniku 19:2. W następnej kolejce zespół podejmie na swoim terenie Metal Tarnów.

Juniorzy młodsi (Tarnowska I Liga)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – BKS Bochnia 4:2
Bramki: Nikodem Mgłosiek, Tomasz Mleczko, Brunon Turlej, Karol Pajor – Dawid Goryczka, Karol łach.
Żółte kartki: Bartłomiej Bienias, Karol Pajor – Mariusz Broda, Kamil Kaczmarczyk, Krzysztof Stokłosa.

Okocimski KS: Szymon Mocię – Oliwier Gicala, Nikodem Mglosiek, Tomasz Mleczko, Franciszek Oleszczuk, Kamil Orzeł, Adrian Piekarz, Patryk Rabiasz, Brunon Turlej, Błażej Zaleński, Arkadiusz Zuzia.

Rezerwowi: Filip Morys, Bartłomiej Bienias, Filip Biernat, Franciszek Gadzina, Nikodem Mgłosiek, Bartosz Gałek, Nikodem Maciejasz, Karol Pajor, Filip Strzelec.

Trener: Rafał Hebda.