19 marca 2024

Junior młodszy: Okocimski lepszy od Cracovii Kraków

W swoim ostatnim meczu kontrolnym przed startem rundy wiosennej zespół trenera Rafała Hebdy rywalizował z Cracovią Kraków. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wygraną Okocimskiego, który pokonał „Pasy” wynikiem 2:1. Bramki dla AP CANPACK Okocimski Brzesko zdobył Franciszek Gadzina oraz Nikodem Mgłosiek.

Okocimski w swoim szóstym meczu kontrolnym mierzył się z mocnym zespołem Cracovii Kraków, w którym wystąpiło 9 zawodników z CLJ U17. W pierwszej połowie rywal postawił „biało-zielonym” bardzo wysoko poprzeczkę, jednak nasi zawodnicy umiejętnie się bronili nie dając zbyt wielu okazji do strzelenia bramki. W 40 minucie Cracovia dopięła swego, notując pierwszego gola w meczu z rzutu karnego.

Po zmianie stron oba zespoły dokonały zmian w swoich szeregach, a te bardziej pozytywnie wpłynęły na poczynania Okocimskiego, który zdominował rywala czego efektem były dwie strzelone bramki, które ostatecznie dały zwycięstwo ekipie z Brzeska.