17 marca 2024

Ostatni sparing Młodzików 2011

W sobotę 16 marca drużyna młodzika z rocznika 2011 rozegrała swój ostatni mecz sparingowy w zimowym okresie przygotowawczym. Podopieczni trenera Arkadiusza Śliwy mierzyli się z rówieśnikami Hutnika Kraków, który ostatecznie okazał się być lepszy wygrywając 6:4. Bramki dla zespołu z Brzeska zanotowali: dwukrotnie Hubert Górka oraz Arkadiusz Latocha i Aleksander Rogóż.

Za tydzień zespół rozegra swój pierwszy ligowy mecz podejmując Dunajec Nowy Sącz.

Arkadiusz Śliwa (Trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„Meczem z Hutnikiem zakończyliśmy okres przygotowawczy. Za nami 10 spotkań sparingów jakie rozegraliśmy w tym okresie. Niestety na początku przygotowań opuściło nasze szeregi dwóch ważnych zawodników, takich jak Miki Klecki oraz Seweryn Sowa, którzy przenieśli się do Puszczy Niepołomice.

W sparingach próbowaliśmy kilku ustawień, żeby jak najlepiej przygotować się do rozgrywek ligowych. Wiadomo, że mamy problem z tym że nie możemy trenować na dużym boisku i praktycznie cały czas trenujemy na hali co nie pomaga nam w przygotowaniach. Widać było to w sparingach, gdzie nie umieliśmy wykorzystywać przestrzeni na boisku. Mimo wszystko jestem zadowolony z pracy jaką wykonaliśmy od początku stycznia. I wierzę w to, że w lidze pokażemy się z dobrej strony.”

Hutnik Kraków – AP CANPACK Okocimski Brzesko 6:4
Bramki: Hubert Górka x2, Arkadiusz Latocha, Aleksander Rogóż.

Okocimski KS: Nikodem Bartnicki, Kacper Guzik, Krzysztof Drużkowski, Arkadiusz Latocha, Bartłomiej Pabian, Dawid Jurkiewicz, Aleksander Rogóż, Aleks Florek, Hubert Górka, Karol Polek, Olgierd Brzyk, Alex Szarliński, Mikołaj Kawa, Hubert Śliwa.

Trener: Arkadiusz Śliwa