11 marca 2024

Skrzaty z rocznika 2017 na Turnieju Smoka

W miniony weekend drużyna skrzatów z rocznika 2017 zaprezentowała się na międzynarodowym Turnieju Smoka, który odbył się na Hali Sportowej Orzeł Piaski Wielki w Krakowie. Zespół w przeciągu dwóch dni rywalizował z 12 innymi drużynami. Piękne akcje, wiele bramek oraz dużo uśmiechu – to wszystko towarzyszyło naszym zawodnikom podczas Turnieju Smoka.

W pierwszym dniu turnieju zawodnicy z Brzeska rozegrali sześć spotkań mierząc się z takimi zespołami jak: APMT Limanowa II, Iwanowicka Akademia Futbolu, Karol Wadowice, Orzeł Piaski Wielkie, Puszcza Niepołomice oraz Tiger Hearts Academy. Dzięki dobrej postawie zespół dostał się do drugiej zaawansowanej grupy rozgrywek, który odbyła się w następnego dnia.

W kolejnym etapie turnieju młodzi adepci naszej Akademii ponownie rozegrali sześć spotkań, mierząc się kolejno z: Akademia Techniki Kaszów, AP Masterkids, Gwiazda Brzegi, Gdovia Gdów, Karol Wadowice oraz Halniak Maków Podhalański.

Gratulacje dla wszystkich Zawodników oraz podziękowanie dla najwierniejszych kibiców – Rodziców.

Kadra: Fabian Nabielec, Adam Micek, Oskar Hebda, Leon Szpala, Bruno Babicz, Mikołaj Kijas, Tymoteusz Lipiarski, Filip Konstanty, Igor Starkowski, Oskar Sotoła.