17 lutego 2024

Młodziki 2011: Kolejny wygrany sparing

Młodziki trenera Arkadiusza Śliwy nie zwalniają tempa w okresie przygotowawczym, rozgrywając swój kolejny mecz sparingowy. Tym razem na sztucznym boisku w Staniątkach młodziki z rocznika 2011, mierzyli się z drużyną SF Staniątki. Spotkanie po dobrej grze „biało-zielonych” zakończyło się zwycięstwem 4:2. Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Bartosz Pabian, Aleksander Rogóż, Arkadiusz Latocha, oraz Hubert Śliwa.

Arkadiusz Śliwa (Trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„Zagraliśmy dziś bardzo fajny oraz pożyteczny sparing. Po zeszłotygodniowej wysokiej porażce z Clepardią dziś moja drużyna zagrała dużo lepiej. Byliśmy bardziej zdyscyplinowani w grze obronnej, lepiej budowaliśmy akcje od bramki. Strzeliliśmy cztery bramki po bardzo fajnych akcjach zespołowych. Zmieniliśmy ustawienie i chłopcy uczą się nowych zachowań na boisku. Myślę, że z każdym meczem będzie to coraz lepiej funkcjonowało. W drugim tygodniu ferii mamy zaplanowanych 5 jednostek treningowych żeby jak najlepiej przygotować się do zbliżających się rozgrywek.”

Mecz sparingowy:
SF Staniątki – AP CANPACK Okocimski Brzesko 2:4
Bramki dla OKS: Bartosz Pabian, Aleksander Rogóż, Arkadiusz Latocha, Hubert Śliwa.

Okocimski KS: Nikodem Bartnicki, Kacper Guzik, Krzysztof Drużkowski, Arkadiusz Latocha, Bartosz Pabian, Dawid Jurkiewicz, Aleksander Rogóż, Arkadiusz Wąs, Mikołaj Kawa, Karol Polek, Olgierd Brzyk, Karol Gicala, Jakub Drużkowski, Huber Śliwa.

Trener: Arkadiusz Śliwa.