13 lutego 2024

Trenerzy po Finałach MMP w futsalu w kategorii U17

Rafał Hebda (Trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -” Zakończone Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu były zarówno dla mnie jak i dla całej drużyny ogromnym doświadczeniem i przyniosły nam mnóstwo emocji i niezapomnianych chwil. Każdy rozegrany mecz traktowaliśmy jak mecz o medal. Żałuje przegranego meczu z Progressem, bo w konsekwencji zajęliśmy drugie miejsce w grupie i już w ćwierćfinale musieliśmy zmierzyć się z drużyna Rekordu Bielsko Biała.

Mecz z Rekordem był niezwykle emocjonujący. Uważam, że moja drużyna w tym meczu pokazała się z jak najlepszej strony, udowodniła, że w tym turnieju mogła się mierzyć z najlepszymi drużynami. Do pełni szczęścia zabrakło tylko minuty. Znalezienie się w gronie 8 najlepszych drużyn w Polsce jest już sporym sukcesem tych chłopaków. Bardzo chciałbym podziękować wszystkim chłopakom, za czas spędzony razem, za każdy mecz, każdy trening, za zaufanie. Myślę, że ten weekend na długo zostanie nam w pamięci.

Jestem bardzo dumny, że miałem okazje współpracować z tą drużyną. Dziękuje również trenerowi Dawidowi, bez którego to wszystko było by niemożliwe. Teraz pare dni odpoczynku i już od następnego tygodnia zaczynamy mini przygotowania do MMP w Futsalu U19, które zostaną rozegrane w Mielcu. Dołożymy wszelkich starań żeby również tam pokazać się z jak najlepszej strony.”

Dawid Lizak (II Trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„To były trzy dni pełne emocji, w których pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony. Chłopaki zostawili serce na boisku i zabrakło bardzo niewiele aby znaleźć się w strefie medalowej. Uważam, że możemy wracać z podniesioną głową mimo, że mieliśmy apetyt osiągnąć więcej na tym turnieju. Należy również pamiętać, ze jesteśmy w najlepszej ósemce Polski i traktować to jaki sukces. W eliminacjach i na turnieju finałowym odprawiliśmy z kwitkiem wiele bardzo dobrych drużyn.

Korzystając okazji chciałbym podziękować Trenerowi Rafałowi Hebdzie za owocną współpracę. Dziękuję chłopakom za podejście do tematu z ogromnym zaangażowaniem od pierwszych treningów. Zdobyte doświadczenie na pewno zaprocentuje w przyszłości. Może już niebawem zbierzemy pierwsze owoce ciężkiej pracy.”