14 stycznia 2024

Młodzik 2012: Szkoleniowe gry kontrolne

Zawodnicy trenera Arkadiusza Gemzy końcówkę roku mieli dość intensywną. Szkoleniowiec młodzików z rocznika 2012 zorganizował im trzy mecze sparingowe z zespołami: Orzeł Dębno, Elita Brzesko oraz Piast Czchów.  Wszystkie spotkania potraktowane było mocno szkoleniowo przez co ostateczny wynik nie był aż tak istotną rzeczą.

Zawodnicy mogli nie tylko jeszcze mocniej się ze sobą zintegrować, ale również przećwiczyć pewne elementy taktyczne, które ćwiczone są podczas treningu. Ważną rolą jest również zdobyte doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Arkadiusz Gemza (Trener Okocimskiego): -„ Przejście z kategorii orlika do młodzika, jest znaczną zmianą w strukturach szkoleniowych. Po rozegranych przez nas meczach ligowych czy też sparingach widać było że chłopcy czują się lepiej na mniejszej przestrzeni boiskowej. Odpowiednie podejście i zaangażowanie chłopców pozwala nam optymalnie pracować na treningach nad dostosowaniem się do nowych warunków. W tym celu gramy szereg sparingów oraz gier szkoleniowych. Aktualnie trenujemy na hali, lecz gdy tylko będzie możliwość i warunki pogodowe na to pozwolą zamierzamy przejść na boiska trawiaste aby jak najlepiej przygotować się do nadchodzącej rudny wiosennej.”

AP CANPACK Okocimski Brzesko – Orzeł Dębno
Kadra: Karol Pudło, Ksawery Borowiec, Oskar Jędryka, Jakub Chudy, Hubert Chmielarz, Emil Smoleń, Kacper Płonka, Marcel Siudut, Szymon Szybiak, Wiktor Przybyło, Jan Ulas, Kacper Cierniak, Dawid Fielek, Aleksander Lis, Wojciech Chudy.

Elita Brzesko – AP CANPACK Okocimski Brzesko
Kadra: Oskar Jędryka, Karol Pudło, Marcel Siudut, Jan Maciejowski, Emil Smoleń, Jan Ulas, Ksawery Borowiec, Dawid Fielek, Wiktor Przybyło, Adam Maślak, Aleksander Lis.

Piast Czchów – AP CANPACK Okocimski Brzesko
Kadra: Marcel Siudut, Karol Pudło, Wiktor Przybyło, Dawid Fielek, Jan Ulas, Ksawery Borowiec, Oskar Jędryka, Jan Maciejowski, Emil Smoleń.