10 grudnia 2023

CLJ: Porażka z GKS Futsal Nowiny

Za nami 5. kolejka CLJ w futsalu w kategorii U19. W tej serii gier zespół z Brzeska podejmował w meczu wyjazdowym GKS Futsal Nowiny. Spotkanie po regulaminowym czasie gry zakończyło się wygraną gospodarzy, którzy zwyciężyli 5:3. Bramki na wagę trzech punktów zdobyli: Miłosz Śliwa (dwie), Wojciech Sternak, Szymon Tymoszewski oraz Szymon Matysek. Z kolei trafieniami dla „biało-zielonych” mogą pochwalić się Arkadiusz Zuzia, Piotr Pitaś oraz Maciej Węgrzyn, który jednocześnie w 4 minucie otworzył wynik spotkania.

Po 5. kolejkach Okocimski plasuje się nadal na 4 miejscu, mając na swoim koncie 6 punktów. Dzięki wygranej na drugie miejsce awansował zespół z Nowin, który obecnie ma 10 punktów. W następnej kolejce zespół trenera Rafała Hebdy oraz trenera Dawida Lizak rozpocznie rundę rewanżową mierząc się na wyjeździe z liderem rozgrywek Futsal Jędrzejów. Spotkanie to zaplanowano na 17 grudnia na godz. 18:00 w Jędrzejowie.

5. kolejka CLJ U19 – Makroregion IV
GKS Futsal Nowiny – AP CANPACK Okocimski Brzesko 5:3
Bramki: Miłosz Śliwa 10, 18, Wojciech Sternak 11, Szymon Tymoszewski 26, Szymon Matysek 39 – Maciej Węgrzyn 4, Arkadiusz Zuzia 32, Piotr Pitaś 38.
Żółte kartki: Michał Siudut.

GKS: Krzysztof Chudobiecki – Szym Matysek, Antoni Mikołajczyk, Miłosz Śliwa, Adrian Wieczorek.

Rezerwowi: Wojciech Sternak, Szymon Tymoszewski.

Trener: Nikodem Włodarz.
II trener: Bartłomiej Strzębski.
Kierownik drużyny: Adrian Leski.

Okocimski KS: Karol Dzień – Marcel Kubala, Piotr Pitaś, Michał Siudut, Maciej Węgrzyn.

Rezerwowi: Karol Cieśla, Szymon Kozieł, Kacper Maciejasz, Wiktor Sikora, Brunon Turlej, Hubert Wągroda, Arkadiusz Zuzia.

Trener: Rafał Hebda.
II trener: Dawid Lizak.
Kierownik drużyny: Marcin Jurkiewicz.