9 grudnia 2023

CLJ: Wyjazdowe spotkanie z GKS Futsal Nowiny

W sobotę 9 grudnia zespół AP CANPACK Okocimski Brzesko rozegra spotkanie w ramach 5. kolejki CLJ w futsalu w kategorii U 19. Podopieczni trenera Rafała Hebdy oraz trenera Dawida Lizaka w meczu wyjazdowym zmierzą się z GKS Futsal Nowiny. Mecz ten zaplanowano na godz. 16:00.

GKS Futsal Nowiny obecnie plasuje się na 3 miejscu w tabeli mając na swoim koncie 7 punktów (2 zwycięstwa, 1 remis , 1 porażka). W ostatniej kolejce podopieczni trenera Nikodema Włodarza podzieli się punktami z BSF Bochnia remisując 2:2. Bramki dla GKS’u zdobyli Szymon Matysek oraz Miłosz Śliwa. Z kolei bramki dla ekipy z „miasta soli” zanotowali: Szymon Stano oraz Wojciech Doroszkiewicz.

Zespół z Brzeska w swoim ostatnim meczu wykazał się skutecznością, która przełożyła się na zwycięstwo 7:2 z Klub Futsalowy Stal Mielec. Bramki dla ekipy z Brzeska zanotowali: Arkadiusz Zuzia (trzy), Karol Cieśla (dwie) oraz Michał Siudut. Dobrą formę oraz skuteczność biało-zieloni” będą chcieli udowodnić w dzisiejszym spotkaniu, a ewentualna wygrana pozwoli drużynie na zajęcie 3 miejsca. Obecnie Okocimski znajduje 4 lokatę, mając na swoim koncie 6 punktów.