2 grudnia 2023

CLJ: Domowe spotkanie ze Stalą Mielec

W sobotę 2 grudnia zespół AP CANPACK Okocimski Brzesko rozegra spotkanie w ramach 4. kolejki CLJ w futsalu. Rywalem podopiecznych trenera Rafała Hebdy oraz trenera Dawid Lizaka będzie Klub Futsalowy Stal Mielec. Spotkanie rozegrane zostanie o godz. 18:00 w hali sportowej PSP 3 przy ul. Legionów Piłsudskiego 23 w Brzesku.

Zespół Stali Mielec po 3. kolejkach plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli mając zerowy dorobek punktowy. W ostatnim spotkaniu zawodnicy trenera Jacka Cyganowskiego doznali srogiej porażki, przegrywając w meczu wyjazdowym z Futsal Jędrzejów aż 15:3. Jeśli chodzi o bilans bramkowy zespołu to zatrzymał się on obecnie na wyniku 8:34.

Okocimski Brzesko w ostatniej kolejce musiał uznać wyższość rówieśników z Bochni ulegając w ostatnich sekundach wynikiem 3:4. „Biało-zieloni” obecnie plasują się na 4 miejscu w tabeli mając na swoim koncie 3 punkty. Wynik ten mógł być zdecydowanie inny, jednak za równo w meczu z Futsal Jędrzejów jak i z BSF Bochnia, zabrakło skuteczności, a o przegranych zaważyły ostatnie sekundy gry.

W meczu przeciwko Stali Mielec zespół będzie chciał zdobyć komplet punktów, które poprawią miejsce w ligowej tabeli. Rywale z kolei będą chcieli po raz pierwszy zdobyć ligowe punkty, które przerwą pasmo trzech porażek z rzędu.

Z tego miejsca zapraszamy wszystkich kibiców naszej drużyny na trybuny hali by swoim dopingiem pomogli zespołowi w odniesieniu zwycięstwa.