10 października 2023

Młodziki 2011: Okocimski lepszy od Wisły

Bardzo ważne trzy punkty zanotowali młodziki z rocznika 2011, którzy na własnym terenie pokonali AP Wisła Czarny Dunajec wynikiem 4:3. Bramki dla „biało-zielonych ” zdobyli: Hubert Śliwa, Mikołaj Klecki, Mikołaj Kawa oraz Seweryn Sowa. Bardzo dobrą skutecznością w szeregach Wisły popisał się Mikołaj Hajnos, który zanotował trzy trafienia.

Po 9. kolejkach zespół z Brzeska plasuje się na 6 miejscu w tabeli mając na swoim koncie 9 punktów. Z kolei AP Wisła Czarny Dunajec zajmuje miejsce 8 z dorobkiem 1 punktu. W najbliższy weekend zespół uda się do Niecieczy na spotkanie z miejscową Termalica Bruk-Bet.

Samo spotkanie lepiej ułożyło się dla przyjezdnych, którzy za sprawą Michał Hajnosa zdobyli pierwszą bramkę w meczu. Podopieczni trenera Arkadiusza Śliwy mimo niekorzystnego wyniku spokojnie realizowali założenia przedmeczowe, które poskutkowały strzeleniem czterech kolejnych bramek. Wisła jednak nie chciał tak łatwo oddać trzech punktów i w końcówce spotkanie ponownie na listę strzelców wpisał się Mikołaj Hajnos, który doprowadził do wyniku 4:3.

Młodzik 2011 (Małopolska II Liga)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Wisła Czarni Dunajec 4:3
Bramki: Hubert Śliwa, Mikołaj Klecki, Mikołaj Kawa, Seweryn Sowa – Michał Hajnos.

Okocimski KS: Nikodem Bartnicki – Mikołaj Klecki, Seweryn Sowa, Arkadiusz Latocha, Aleks Florek, Aleksander Rogóż, Krzysztof Drużkowski, Bartosz Pabian, Hubert Śliwa, Kacper Guzik, Dawid Jurkiewicz, Hubert Górka, Alex Szarliński, Mikołaj Kawa.

Trener: Arkadiusz Śliwa.