3 października 2023

Trampkarz 2010: Remis z Unią Tarnów

W miniony weekend zespół trenera Mateusza Wawryki podejmował na własnym terenie rówieśników Unii Tarnów. Spotkanie 8. kolejki małopolskiej II ligi trampkarzy zakończyło się podziałem punktów, a dokładnie wynikiem 1:1. Pierwszą bramkę w meczu zanotował zawodnik Okocimskiego Beniamin Pabian, który na listę strzelców wpisał się w 40 minucie meczu. Gola na wagę jednego punktu zanotował z kolei Hubert Bzduła, który wyrównał wynik spotkania w 52 minucie.

Po 8 kolejka AP CANPACK Okocimski plasuje się na 4 miejscu w tabeli, mając na swoim koncie 13 punktów. W następnej kolejce „biało-zieloni” zmierzą się na własnym boisku z Dunajcem Zakliczyn.