26 sierpnia 2023

Młodzik 2011: Wysoka wygrana z Wisłą

W sobotne zespół młodzików 2011 rozegrał swój drugi mecz w nowym sezonie Małopolskiej II ligi. Podopieczni szkoleniowca Arkadiusza Śliwy udali się tym razem na wyjazdowe spotkanie do Czarnego Dunajca, gdzie mierzyli się z miejscową Wisłą. Spotkanie po regulaminowym czasie gry zakończyło się pewną wygraną naszych adeptów, którzy zwyciężyli wynikiem 6:1. Dobrą skutecznością w tym spotkaniu popisał się Seweryn Sowa, który zanotował trzy bramki. Po jednym trafieniu dołożyli z kolei Hubert Górka, Arkadiusz Wąs oraz Aleksander Rogóż. Honorowego gola dla miejscowych zanotował w 12 minucie Michał Hajnos.

Po 2. kolejkach zespół ma na swoim koncie 3 punkty co daje mu 5 miejsce w tabeli. W następnej kolejce zespół zmierzy się na własnym terenie z Termalica Bruk-Bet Nieciecza.

Młodziki 2011 (Małopolska II Liga)
Wisła Czarny Dunajec – AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:6
Bramki: Michał Hajnos – Seweryn Sowa x3, Hubert Górka, Arkadiusz Wąs, Aleksander Rogóż.

Okocimski KS: Kacper Guzik – Nikodem Bartnicki, Krzysztof Drużkowski, Arkadiusz Latocha, Bartosz Pabian, Arkadiusz Wąs, Dawid Jurkiewicz, Mikołaj Klecki, Aleksander Rogóż, Hubert Górka, Olgierd Brzyk, Mikołaj Kawa, Karol Polek, Hubert Śliwa, Seweryn Sowa.