20 czerwca 2023

Trampkarz 2008: Wygrana na zakończenie

W ostatnim meczu w rundzie wiosennej podopieczni trenera Marka Małysy pewnie pokonali na własnym terenie rówieśników z Rabki Zdrój wygrywając 7:1. Pierwszą bramkę w meczu zanotował w 36 minucie Artur Wąsik, który zapoczątkował strzelania goli dla gospodarzy. Kolejni zawodnicy, którzy wpisali się na listę strzelców to: Franciszek Gadzina, Oliwier Gicala, Colin Kubala, Dawid Okas oraz Szymon Wolsza. Honorowego gola dla przyjezdnych zanotował z kolei Józef Gargol zdobywając bramkę w 65 minucie.

Zawodnicy AP CANPACK Okocimski zakończyli rundę wiosenną na czwartym miejscu w tabeli mając na swoim koncie 23 punkty. Zespół w 14 spotkaniach zanotował 7 zwycięstw oraz 2 remisy. Na koncie drużyna ma także 5 porażek.

Trampkarze (Małopolska II Liga)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – DIDI Gol Rabka Zdrój 7:1
Bramki: Artur Wąsik x2, Franciszek Gadzina, Oliwier Gicala, Colin Kubala, Dawid Okas, Szymon Wolsza – Józef Gargol.

Okocimski KS: Colin Kubala – Bartłomiej Bienias, Franciszek Gadzina, Bartosz Gałek, Oliwier Gicala, Nikodem Maciejasz, Dawid Okas, Franciszek Oleszczuk, Szymon Sądel, Filip Strzelec, Artur Wąsik, Szymon Małek, Nikodem Sambor, Szymon Wolsza, Nikolas Zydroń.

Trener: Marek Małysa.