5 czerwca 2023

Młodziki 2010: Wygrana w Andrychowie

W niedzielę 4 czerwca podopieczni trenera Mateusza Wawryki rozegrały wyjazdowe spotkanie z AP Progres Andrychów, które odbyło się w ramach 12. kolejki małopolskiej II ligi młodzików. Autorami goli w meczu zostali: Adrian Łabno, Szymon Wawryka (Okocimski) oraz Patryk Rokitka (Andrychów).

Spotkanie idealnie ułożyło się dla gospodarzy, którzy już w 5 minucie meczu cieszyli się z pierwszego gola w meczu. Radość zawodników Progressu nie trwała jednak zbyt długo, gdyż już w 23 minucie meczu do wyrównania doprowadził Adrian Łabno. Decydującego gola na wagę trzech punktów zdobył z kolei Szymon Wawryka.

Dzięki wygranej zespół z Brzeska awansował na drugie miejsce w tabeli mając na swoim koncie 24 punktów. Do liderującego Hutnika Kraków, drużyna traci zaledwie 4 punkty, a do tego ma o jedno spotkanie rozegrane mniej.

Młodziki 2010 (Małopolska II Liga)
AP Progres Andrychów – AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:2
Bramki: Patryk Rokitka – Adrian Łabno, Szymon Wawryka.

Okocimski KS: Kacper Świerczek – Mikołaj Klecki, Wiktor Szostak, Bartłomiej Francuz, Szymon Wawryka, Filip Mucha, Baniemin Pabian, Adrian łabno, Franciszek Jagielski, Filip Jacek, Mateusz Fielek, Aleksander Małysa, Jakub Rydz, Kamil Gliździński, Wiktor Łazarz, Igor Mizera.

Trener: Mateusz Wawryka.