22 maja 2023

Trampkarze 2008: Wygrana z liderem rozgrywek

W sobotę na stadionie przy ul. Okocimskiej 34 trampkarze trenera Marka Małysy rozegrali bardzo ważne spotkanie, mierząc się z niepokonanym do tej pory liderem rozgrywek Dunajcem Nowy Sącz. Po regulaminowym czasie gry z kolejnych trzech punktów cieszył się Okocimski, który pokonał przyjezdnych wynikiem 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zanotował Bartosz Gałek, który pokonał bramkarza gości w 68 minucie meczu. Ponadto zespół z Nowego Sącza kończył spotkanie w osłabieniu, gdyż czerwoną kartkę ujrzał Patryk Filip, który ukarany został za agresywne zachowanie wobec zawodnika gospodarzy.

Dunajec Nowy Sącz do Brzeska przyjeżdżał jako niepokonany do tej pory lider rozgrywek małopolskiej I ligi trampkarzy. Zespół w rundzie wiosennej zanotował komplet zwycięstw zdobywając 39 bramek, tracąc przy tym zaledwie 7 goli. Statystyki te nie związały nóg zawodnikom Okocimskiego, którzy w przeciągu meczu mogli pokusić się o zdecydowanie więcej bramek.

Dzięki wygranej zespół awansował na trzecie miejsce w tabeli mając na swoim koncie 19 punktów. W następnej kolejce zawodnicy zmierzą się w meczu wyjazdowym z Podhale Nowy targ.

Trampkarze (Małopolska I Liga)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Dunajec Nowy Sącz 1:0
Bramka: Bartosz Gałek.

Okocimski KS: Colin Kubala – Franciszek Gadzina, Dawid Okas, Kamil Maciaś, Filip Strzelec, Artur Wąsik, Sebastian Pałka, Oliwier Gicala, Szymon Sądel, Nikodem Maciejasz, Hubert Sułek, Sebastian Orzeł, Szymon Małek, Nikolas Zydroń, Bartosz Gałek, Franciszek Oleszczuk.

Trener: Marek Małysa.