10 maja 2023

Juniorzy młodsi: Grad bramek w meczu z Puszczą

Zespół Puszczy Niepołomice był rywalem podopiecznych trenera Tomasza Rogóża, którzy spotkali się w ramach 8. kolejki małopolskiej I ligi juniorów młodszych. Spotkanie to po regulaminowym czasie gry zakończyło się zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali ekipę z Brzeska wynikiem 6:3. Bramki dl Puszczy zdobyli: Szymon Kuzera, Jakub Łoboda, Szymon Różyński, Paweł Ptak oraz Filip Krystian, z kolei gole dla Okocimski zanotowali:Piotr Broszkiewicz, Bartosz Łukasik oraz Arkadiusz Zuzia.

Spotkanie idealnie ułożyło się dla gospodarzy, którzy już po 10 minutach gry objęli prowadzenie w meczu. Drugiego gola miejscowi zdobyli minute przed końcem pierwszej połowy podwyższając rezultat na 2:0. Okocimski odpowiedział jeszcze przed przerwą zdobywając bramkę kontaktową.

Po zmianie stron podopieczni trenera Tomasza Rogóża zanotowali dwa trafienia obejmując tym samym prowadzenie w meczu 3:2. Niestety później do głosu doszła Puszcza, która po 4 golach przechyliła szalę zwycięstwa na własną korzyść.

Juniorzy młodsi (Małopolska I Liga)
Puszcza Niepołomica – AP CANPACK Okocimski Brzesko 6:3
Bramki: Szymon Kuzera x2, Jakub Łoboda, Szymon Różyński, Paweł Ptak, Filip Krystian – Piotr Broszkiewicz, Bartosz Łukasik, Arkadiusz Zuzia.

Okocimski KS: Franciszek Paździoch – Igor Martyna, Brunon Turlej, Mateusz Dziadowiec, Arkadiusz Zuzia, Szymon Kozieł, Patryk Rabiasz, Piotr Broszkiewicz, Kacepr Sowa, Tomasz Mleczko, Radosław Szewczyk, Dominik Szczygiełek,Kamil Orzeł, Błażej Zaleński, Nikodem Mgłosiek, Konrad Hosaniak.

Trener: Tomasz Rogóż.