6 maja 2023

Juniorzy młodsi: Mecz z Wisłą Kraków

W środę 3 maja juniorzy młodsi podejmowali na własnym terenie drugi zespół Wisły Kraków. Spotkanie mimo wyrównanej pierwszej połowy zakończyło się wysoką wygraną „Białej Gwiazdy”, która pokonała Okocimski wynikiem 10:1. Jedynego gola dla gospodarzy zanotował w 14 minucie Arkadiusz Zuzia. Z kolei autorami bramek dla zespołu z Krakowa zostali: Maksymilian Krawiec, Filip Przybyło, Sylwester Magdziak oraz Maciej Pachel.

Po 7. kolejkach „biało-zieloni” plasują się na 10 miejscu w tabeli mając w swym dorobku 7 punktów.

Junior Młodszy (Małopolska I Liga)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Wisła II Kraków 1:10
Bramki: Arkadiusz Zuzia – Maksymilian Krawiec x7, Filip Przybyło, Sylwester Magdziak, Maciej Pachel.

Okocimski KS: Franciszek Paździoch – Szymon Kliś, Nikodem Mgłosiek, Radosław Szewczyk, Tomasz Mleczko, Patryk Rabiasz, Arkadiusz Zuzia, Kamil Orzeł, Brunon Turlej, Błażej Zaleński, Kacper Sowa, Dominik Szczygiełek.