12 kwietnia 2023

Junior młodszy: Derby na remis

W dniu wczorajszym tj. wtorek 11 kwietnia zespół juniorów młodszych zmierzył się na własnym obiekcie z BKS Bochnia. Derby regionu zakończyły się podziałem punktów, a dokładnie wynikiem 2:2. Strzelcami bramek dla gospodarzy zostali: Krzysztof Krupa oraz Kacper Szpila, z kolei gole dla przyjezdnych zanotowali: Dawid Goryczka oraz Mateusz Plewniak.

Wtorkowe spotkanie nie najlepiej ułożyło się dla miejscowych, którzy już po pierwszej minucie gry dali sobie strzelić pierwszą bramkę w meczu. Końcówka pierwszej połowy również nie należała do Okocimskiego, który po 45 minutach gry schodził z boiska z dwubramkową stratą. Podopieczni trenera Tomasza Rogóża straty odrabiali w drugiej połowie, a dokładnie w 57 minucie, gdzie bramkę kontaktową zdobył Krzysztof Krupa. Losy spotkania odwrócił z kolei Kacper Szpila, strzelając wyrównująca bramkę w doliczonym czasie gry.

W następnej kolejce „biało-zieloni” zmierzą się z w meczu wyjazdowym z Didi Gol Rabka Zdrój, który rozegrany zostanie 15 kwietnia.

Juniorzy młodsi (Małopolska II Liga)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – BKS Bochnia 2:2
Bramki: Krzysztof Krupa, Kacper Szpila – Dawid Goryczka, Mateusz Plewniak.

Okocimski KS: Franciszek Paździoch – Piotr Broszkiewicz, Filip Kuc, Kacper Maciejasz, Igor Martyna, Tomasz Mleczko, Kacper Sowa, Radosław Szewczyk, Brunon Turlej, Hubert Wągroda, Arkadiusz Zuzia oraz Szymon Kozieł, Krzysztof Krupa, Nikodem Mgłosiek, Kamil Orzeł, Patryk Rabiasz, Kacper Szpila, Łażej Zaleński.