27 września 2022

Akademia: Juniorzy młodsi z kolejną wygraną

Juniorzy młodsi występujący w tarnowskiej I lidze nie mają sobie równych. W meczu 6. kolejki zespół trenera Tomasza Rogoża pewnie poradził sobie z rówieśnikami z Siemiechowa wygrywając aż 10:1. Bardzo dobrą skutecznością w tym meczu popisał się Kacper Maciejasz, który zanotował cztery trafienia. Ponadto do bramki trafiał Krzysztof Krupa, Kacper Sowa, Błażej Zaleński oraz Kamil Orzeł. Honorowego gola dla przyjezdnych zanotował Kamil Śliwa, który wpisał się na listę strzelców w 70 minucie meczu.

Obecnie juniorzy młodsi plasują się na pierwszym miejscu w tabeli mając na swoim koncie komplet zwycięstw. Imponująco wygląda również bilans bramkowy zespołu, który wynosi 44:10 i również jest najlepszym wynikiem w lidze. W następnej kolejce zawodnicy z Brzeska zmierzą się z Tarnowską Akademią Piłkarską.

Junior Młodszy (Tarnowska I Liga)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Siemiechów 10:1
Bramki: Kacper Maciejasz x4, Krzysztof Krupa x3, Kacper Sowa x2, Błażej Zaleński, Kamil Orzeł – Kamil Śliwa.

Okocimski KS: Franciszek Paździoch – Patryk Rabiasz, Dominik Szczygiełek, Piotr Kmiecik, Błażej Zaleński, Nikodem Mgłosiek, Kamil Orzeł, Kacper Sowa, Brunon Turlej, Kacper Maciejasz, Krzysztof Krupa, Nikodem Gałat.