7 listopada 2021

Akademia: Wysoka wygrana trampkarzy

W swoim ostatnim meczu ligowym zespół prowadzony przez trenera Mateusza Wawrykę godnie pożegnała się z rozgrywkami II ligi Małopolskiej wygrywając na własnym terenie z Fundacją Górnik Tarnów aż 8:0. Bardzo dobre spotkanie rozegrał Kacper Maciejasz, który aż 4-krotnie pokonał bramkarza gości. Ponadto bramki zdobyli: Szymon Kliś Nikodem Gałat oraz Adrian Piekarz, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Przypomnijmy, że zespół trampkarzy już wcześniej zagwarantował sobie awans do Małopolskiej I ligi Trampkarzy. Obecne rozgrywki zespół AP CANPACK Okocimski zakończył na wysokim drugim miejscu mając na koncie 34 punkty. Imponująco wygląda również bilans bramkowy, który wynosi 50:11 i jest najlepszym wynikiem w lidze.

Trampkarze (Małopolska II Liga Trampkarzy)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Górnik Fundacja Tarnów 8:0
Bramki: Kacper Maciejasz x4, Adrian Piekarz x2, Szymon Kliś, Nikodem Gałat.

Okocimski KS: Brunon Turlej, Dominik Szczygiełek, Jakub Okas, Tomasz Mleczko, Szymon Kliś, Nikodem Gałat, Filip Bober, Nikodem Mgłosiek, Kacper Maciejasz, Kamil Orzeł, Piotr Kmiecik oraz Patryk Rabiasz, Karol Pajor, Adrian Piekarz, Łukasz Mendlewski, Igor Martyna, Arkadiusz Zuzia.