19 września 2021

Akademia: Młodziki 2010 z kolejną wygraną

Trwa dobra seria Młodzików 2010 w Małopolskiej Lidze Młodzików Młodszych. Tym razem podopieczni Trenera Michała Kuliga pokonali na wyjeździe AP Wisła Czarny Dunajec 5:1. Dobrą skutecznością w meczu wykazał się Wiktor Szostak, który zanotował trzy trafienia, ponadto do bramki rywali trafiali Mikołaj Klecki oraz Filip Mucha.

Młodzi zawodnicy Okocimskiego w 6 meczach zdobyli 10 punktów, a bilans bramkowy to 15:13. Dzięki wygranej zespół awansował na 4 miejsce w tabeli.

Małopolska Liga Młodzików Młodszych
AP Wisła Czarny Dunajec – AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:5 (1:1)
Bramki: Wiktor Szostak 3, Mikołaj Klecki, Filip Mucha.

Okocimski KS: Kamil Kościółek – Piotr Gryga, Igor Mizera, Beniamin Pabian, Aleksander Małysa, Mikołaj Klecki, Bartłomiej Francuz, Wiktor Szostak, Filip Mucha oraz Filip Jacek, Wiktor Łazarz, Jakub Rydz, Dominik Dudek.

Michał Kulig (trener AP CANPACK Okocimski): -„Myślę, że był to nasz najlepszy mecz w tym sezonie. Początek meczu może był jeszcze trochę niemrawy, ale później przejęliśmy inicjatywę. Wysoko odbieraliśmy piłkę, tworzyliśmy kolejne sytuację co przełożyło się na kolejne bramki. Na pewno jestem też zadowolony z dużej ilości wygranych pojedynków w ofensywnie. Gratulacje dla chłopaków za dobry mecz i pewną wygraną.”