16 września 2021

Akademia: Okocimski lepszy od Termalica Bruk-Bet Nieciecza

W środę 15 września piąty mecz w Małopolskiej Lidze Młodzików Młodszych rozegrała drużyna Młodzików 2010. Zespół prowadzony przez Trenera Michała Kuliga wygrał 1:0 z Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Zwycięskiego gola w ostatniej minucie meczu zdobył Aleksander Małysa, który dobił z bliskiej odległości strzał Filipa Muchy. Młodzi zawodnicy Okocimskiego w 5 meczach zdobyli 7 punktów, a bilans bramkowy to 10:12.

Małopolska Liga Młodzików Młodszych
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:0 (0:0)
Bramka: Aleksander Małysa.

Okocimski KS: Kamil Kościółek – Piotr Gryga, Igor Mizera, Beniamin Pabian, Dominik Dudek, Mikołaj Klecki, Bartłomiej Francuz, Wiktor Szostak, Filip Mucha oraz Filip Jacek, Wiktor Pilch, Aleksander Małysa, Jakub Rydz, Kacper Zelek.

Michał Kulig (trener AP CANPACK Okocimski): -„Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Nasza gra jednak nie wyglądała tak jak chcemy. Szczególnie w drugiej połowie mieliśmy problem z otwarciem gry i dłuższym utrzymaniem się przy piłce. Dużo było niedokładności i złych wyborów. Mieliśmy też trochę szczęścia bo przeciwnik stworzył kilka bardzo dobrych okazji do zdobycia bramki. Mam nadzieję, że wynik da nam pozytywną motywację do jeszcze lepszej pracy w treningu. Radość chłopaków po strzelonej bramce była bezcenna.”