6 grudnia 2020

Akademia: Orliki na turnieju Beskidzka CUP

W sobotę 5 grudnia drużyna Orlików prowadzona przez Trenera Michała Kuliga uczestniczyła w turnieju organizowanym przez Beskidzką Akademie Piłkarską – Beskidzka CUP dla rocznika 2010. Chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i zakończyli zmagania na 3 miejscu. Turniej został rozegrany na hali sportowej w Brunarach.

Faza grupowa:
AP CANPACK Okocimski – Sokoliki Stary Sącz II 3:0 (Szostak, Wawryka, Mucha)
AP CANPACK Okocimski – Dunajec Nowy Sącz 5:0 (Machowski, Mucha, Szostak, Klecki, Pabian)
AP CANPACK Okocimski – Podhalanin Biecz 2:1 (Wawryka 2)

Faza finałowa:
AP CANPACK Okocimski – Sokoliki Stary Sącz I 0:4
AP CANPACK Okocimski – Podhalanin Biecz 3:0 (Pabian, Mucha 2)
AP CANPACK Okocimski – Beskidzka AP 2:2 (Mucha 2)

Skład: Kamil Kościółek, Igor Mizera, Bartek Francuz, Beniamin Pabian, Wiktor Szostak, Adam Machowski, Szymon Wawryka, Mikołaj Klecki, Filip Mucha.

Michał Kulig (trener AP CANPACK Okocimski): -„Jesteśmy zadowoleni z dzisiejszego turnieju. Rozegraliśmy 5 meczów na dobrym poziomie. Szkoda pierwszego meczu z fazy finałowej. Daliśmy się na początku zdominować przeciwnikowi i mimo tego, że gra w drugiej części meczu wyglądała już lepiej to wynik meczu był dla Nas bardzo niekorzystny. Turniej zakończyliśmy zaciętym meczem ze zwycięzcą całego turnieju Beskidzką AP. Gratulację dla każdego z chłopców za grę w dzisiejszym turnieju!
Widzę duży potencjał w tej drużynie. Chłopcy regularnie trenują, rywalizujemy z mocnymi przeciwnikami dzięki czemu cały czas poprawiamy swoją grę.
Na koniec podziękowania dla Beskidzkiej AP za możliwość udziału w fajnie zorganizowanym turnieju. „