15 sierpnia 2020

Akademia: Pewne zwycięstwo młodzików rocznika 2009

Bardzo dobry wynik zanotowali młodziki z rocznika 2009, którzy rywalizują w Małopolskiej II lidze Młodzików. Podopieczni trenera Łukasza Kuliga pokonali na własnym obiekcie Fablok Chrzanów 5:0. Strzelcami bramek zostali: Franciszek Gadzina, Dawid Okas, Jakub Hoszwa oraz dwukrotnie Kacper Gut. Po dwóch kolejkach zespół z Brzeska plasuje się na czwartym miejscu w tabeli.

Łukasz Kulig (trener CANPACK Okocimski): -„Dla chłopców z rocznika 2009 gra w II lidze małopolskiej to nie lada wyzwanie, gdzie mierzą się w większości z rok starszymi przeciwnikami. Myślę że to ambitna grupa chłopców którzy sprostają temu zadaniu. Moim zdaniem w pierwszym meczu zapłaciliśmy frycowe, za brak ogrania i doświadczenia w rozgrywkach ligowych i na początku meczu straciliśmy kilka bramek, głównie z powodu stresu i tremy. Dzisiejszy mecz już był zupełnie inny, od początku do końca drużyna bardzo dobrze prezentowała się i odniosła zasłużone zwycięstwo.”

Młodziki (Małopolska II Liga Młodzików)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Fablok Chrzanów 5:0
Bramki: Jakub Gut x2, Franciszek Gadzina, Dawid Okas, Jakub Hoszwa.

Okocimski KS: Bartosz Pasek – Kamil Mietla, Maciej Pasula, Jakub Smoleń, Artur Wąsik – Oliwier Goryczko, Jakub Hoszwa, Dawid Okas – Franciszek Gadzina oraz Filip Wojtas, Daniel Bablo, Kacper Gut, Szymon Wawryka, Oliver Majdański, Jakub Dudzik.