17 lipca 2020

Akademia: Juniorzy młodsi lepsi od Puszczy Niepołomice

W środę juniorzy młodsi rozegrali mecz kontrolny z rówieśnikami z Puszczy Niepołomice. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem podopiecznych trenera Arkadiusza Śliwy 3:0. Autorami bramek zostali dwukrotnie Kacper Ciuruś oraz Michał Polanek. 

Arkadiusz Śliwa (trener AP CANPACK Okocimski): -„W środę nasza drużyna  rozegrała sparing z wyżej notowaną Puszczą Niepołomice. Przy dużym upale i na tle dobrze zorganizowanego przeciwnika nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze wygrywając 3-0. Zagraliśmy bardzo mądrze w grze obronnej. Nie pozwalaliśmy przeciwnikowi na wiele przy naszej bramce gdzie praktycznie wszystkie ich ofensywne akcje kończyły się na 18-20m lub strzałami, z którymi bez problemu radzili sobie nasi bramkarze. Trzeba też pochwalić drużynę za to jak wytrzymała mecz pod względem fizycznym w takiej temperaturze i z przeciwnikiem, który w drugiej połowie wymienił prawie całą 11. Widać, że praca jaką wykonujemy na treningach nie idzie na marne.”

Puszcza Niepołomice – AP CANPACK Okocimski Brzesko 0:3
Bramki: Ciuruś x2, Polanek.

Okocimski KS: Janusz (Augustyn) – Uryga (Biliński), Jawień, Curyło, Smulski (Polanek) – Kubala, Siudut, Pitaś, Ciuruś, Poliszak – Włodek.