14 lipca 2020

Akademia: Wygrany sparing juniorów młodszych

We wtorek podopieczni trenera Arkadiusza Śliwy rozegrali spotkanie kontrolne, w którym mierzyli się z Pcimianką Pcim. Spotkanie to zakończyło się wygraną zespołu z Brzeska, która zwyciężyła 8:5. Dobrą skutecznością popisał się Wiktor Włodek, który został autorem pięciu trafień. Do bramki trafiali również Dawid Poliszak, Kacper Ciuruś oraz Patryk Jawień. Kolejny sparing zawodnicy rozegrają w najbliższą środę, ich rywalem będzie Puszcza Niepołomice.

Arkadiusz Śliwa (trener AP CANPACK Okocimski): -„Początek spotkania był wyrównany, ale już w 12 min. objęliśmy prowadzenie i od tego momentu nasza przewaga nie podlegała dyskusji. Widać było dużą ochotę do gry i biegania u naszych zawodników. Drużyna bardzo dobrze realizowała założenia przed meczowe. Nie pozwalaliśmy wyjść przeciwnikom ze swojej połowy i po szybkim odbiorze piłki stwarzaliśmy sobie dzięki temu mnóstwo sytuacji. Dobrą skutecznością popisał się nasz napastnik Wiktor Włodek, który zdobył 5 bramek. Po strzeleniu 7 bramki trochę rozluźniliśmy nasze szyki obronne i pozwalaliśmy przeciwnikom na zbyt wiele. Nad tym musimy pracować żeby mimo wysokiego prowadzenia utrzymać koncentrację i konsekwencje w grze do 90 minuty. Ten tydzień mamy dość pracowity bo rozegramy trzy sparingi (Pcimianka, Puszcza (środa) oraz Wolania (piątek). Oprócz tego we wtorek, czwartek mamy treningi.”

Juniorzy młodsi
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Pcimianka Pcim 8:5
Bramki dla OKS: Wiktor Włodek x5, Kacper Ciuruś, Dawid Poliszak, Patryk Jawień.

Okocimski KS: Augustyn – Uryga, Jawień, Curyło, Smulski – Pitaś, Siudut – Ciuruś, Poliszak, Kubala – Włodek oraz Janusz, Pasek, Jędrzejczyk, Mendelowski, Biliński, Polanek, Gurgul.