3 marca 2020

Akademia: Trampkarze na obozie w Szalowej

W miniony weekend zespół trenera Kamila Zachary udał się do Szalowej by tam wziąść udział w dwudniowym turnieju „Respect CUP” rocznika 2005. Podczas rozgrywek zespół rywalizował z takimi ekipami jak: Pogoń Miechów, Dunajec Nowy Sącz, UKS Pn Wilkołaz, ULKS Korzenna, Podhale Nowy Targ oraz Chruślice Nowy Sącz.

W fazie grupowej drugi zespół trampkarzy zajął piąte miejsce i w dalszej części turniej walczył o miejsce 9-12. Ostatecznie po zwycięstwach nad Chruślice Nowy Sącz oraz ULKS Korzenna drużyna z Brzeska zakończyła turniej na miejscu dziewiątym. Warto zaznaczyć, że w zawodach udział wzięli zawodnicy z rocznika 2006, którzy mimo różnicy wieku pokazali się z dobrej strony.

Kamil Zachara (trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„Pod względem wyników turniej nie był perfekcyjny w naszym wykonaniu . Natomiast gra może cieszyć, dobra realizacja zadań pozwoliła nam przez dłuższy czas utrzymywać się przy piłce i kontrolować grę, co bezpośrednio przełożyło się na dużą liczbę sytuacji bramkowych. Nieskuteczność była jednak naszym największym problemem. Dziękuje zawodnikom za odpowiednie podejście i wysiłek włożony przez dwa dni intensywnego grania.”

Kadra: Mateusz Dziadowiec, Jakub Gicala, Norbert Grochola, Hubert Hirschmann, Szymon Kozieł, Krystian Król, Krzysztof Krupa, Nikodem Łukasik, Tomasz Stokłosa, Kacper Szpila, Hubert Hubert Wągroda, Sebastian Wielgosz, Michał Gurgul, Jakub Szczeciński, Mateusz Mendelowski, Jakub Pyrek.

Faza grupowa
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Pogoń Miechów 0:0
Dunajec Nowy Sącz – AP CANPACK Okocimski Brzesko 2:0
AP CANPACK Okocimski Brzesko – UKS PN Wilkołaz 1:3
ULKS Korzenna – AP CANPACK Okocimski Brzesko 0:1
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Podhale Nowy Targ 0:1

Spotkania o 9 miejsce
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Chruślice Nowy Sącz 2:0
ULKS Korzenna – AP CANPACK Okocimski Brzesko 0:1