3 lutego 2020

Obóz przygotowawczy pierwszej drużyny trampkarzy

W minionym tygodniu podopieczni trenera Arkadiusza Śliwy występujacy na co dzień w Małopolskiej Lidze Trampkarze odbyli obóz dochedzeniowy, który stał po znakiem intensywnych przygotowań do rundy wiosennej. Okres ten zawodnicy przepracowali bardzo solidnie angażując się w treningi, które odbywały się dwa razy dziennie. Podczas zajęć zawodnicy mieli możliwość zjeść rownież obiad w Restauracji Planeta.

Poranny trening odbywał się o godzinie 9:30 i przeprowadzony był na orliku BOSiRu, gdzie zawodnicy pracowali nad wytrzymałością. We wtorki i czwartki zespół odbył treningi motoryczne prowadzone przez trenera Tomasza Liputa. Na popołudniowe zajęcia drużyna jeździła do Krakowa gdzie na sztucznym boisku Hutnika Kraków pracowała nad taktyką. Po cięzkich treningach zawodnicy mieli również chwilę reklasu spędzając czas na basanie oraz saunie.

Podczas obozu nie mogło zabraknąc spotkań kontrolnych. Pierwszym rywalem był zespół Sandecji Nowy Sącz, z którym przegrali 0:3. Widać jednak było że chłopcy mają w nogach cięzkie treningi. Na zakończenie obozu zawodnicy zmierzyli się z rówiesnikami z Niecieczy wygrywając 4:2. Tu było widać już radosć z gry, było widać również realizacja założeń taktycznych nad którymi zespół pracował podczas obozu.