30 września 2019

Akademia: Trampkarze pokonali niepokonanaych

Bardzo dobre spotkanie rozegrali zawodnicy trenera Radosława Jacka, którzy w meczu 9. kolejki Małopolskiej 1 ligi Trampkarzy pokonali lidera rozgrywek Cracovię Kraków wynikiem 3:1. Bardzo dobrą skutecznością w tym spotkaniu popisał się Dawid Poliszak, który aż trzykrotnie wpisał się na listę strzelców. Honorowego gola dla gości zanotował z kolei Konrad Gorszkow. Wygrana cieszy tym bardziej gdyż zespół Cracovii był do tej pory niepokonaną ekipą mającą komplet zwycięstw na koncie. Obecnie zawodnicy Akademii plasują się na 3 miejscu w tabeli mając 18 punktów na kucnie.

Radosław Jacek (trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„Sumienie przygotowaliśmy się do tego spotkania. Wspólnie uznaliśmy, że nasz zespół nie jest tak słaby jak pokazał wynik pierwszego spotkania. Drugim argumentem było chęć podtrzymania dobrej serii zwycięstw jaką notujemy od 5 kolejki. Jestem zadowolony z wykonania planu przez moich chłopaków. Może nie graliśmy z Cracovia tak jak zazwyczaj chcemy prowadzić swoje mecze, ale takie zwycięstwa mocno budują poszczególnych graczy, a każde zwycięstwo szczególnie z tak mocnym przeciwnikiem utwierdza nas ,że jako zespół idziemy w dobrym kierunku.”

Trampkarze (Małopolska 1 Liga Trampkarzy)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Cracovia Kraków 3:1
Bramki: Dawid Poliszak x3, Konrad Gorszkow.

Okocimski KS: Konrad Augustyn – Wiktor Włodek, Piotr Pitaś, Michał Siudut, Dawid Poliszak, Szymon Mida, Kacper Majda, Karol Kliś, Patryk Jawień, Jakub Bednarek, Igor Uryga oraz Karol Dzień, Jakub Szczepański, Marcel Kubala, Jakub Ciuruś.