8 kwietnia 2019

Porażka juniorów młodszych

W weekend swój trzeci mecz w rundzie wiosennej rozegrali juniorzy młodsi, którzy w meczy wyjazdowym rywalizowali o ligowe punkty z rówieśnikami z Rylowej. Niestety podopieczni trenera Kamila Króla ulegli gospodarzą 1:3. Honorowe trafienie dla zespołu z Brzeska zdobył Mateusz Cięciwa, natomiast gole dla miejscowej Rylovii strzelali: Mikołaj Pawlik oraz dwukrotnie Nikodem Kamysz. Obecnie zespół AP CANPACK Okocimski Brzesko zajmuje trzecie miejsce w tabeli mając na swym koncie 4 punkty.

Juniorzy Młodsi (1 Liga Tarnów)
Rylovia Rylowa – AP CANPACK Okocimski Brzesko 3:1(1:0)
Bramka:
Mikołaj Pawlik, Nikodem Kamysz x2 – Mateusz Cięciwa.

Okocimski KS: Bartłomiej Martyka, Jakub Olchawa, Igor Świerczek, Bartosz Guzek, Karol Placheta, Oliwier Polek, Damian Boroń, Bartłomiej Mochel, Jakub Cisoń, Bartłomiej Sławek, Mateusz Cięciwa oraz Jakub Lipka, Natan Toroń, Dominik Grochot, Jakub Żurawski, Dawid Kurek.

Kamil Król (trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„Cała drużyna po tej porażce jest bardzo zła na siebie za równo za wynik jak i za błędy jakie zostały popełnione w tym meczu. Jest to dopiero trzeci mecz, spotkań jest jeszcze sporo więc będziemy chcieli w każdym meczu udowodnić, że była to wpadka.”